Návod na registraci

Chcete se přihlásit na jubilejní 50. ČEZ Jizerskou 50 či 10. ročník ČEZ SkiTour? Nebo raději Bike Prague či Běhej lesy? Přihlaste se přes nový registrační systém SportID, ve kterém budete moci snáze spravovat svou registraci, přiobjednávat si doplňkové služby nebo sledovat všechny své dosavadní výsledky. A jak na to?

1. REGISTRACE DO SYSTÉMU SPORT ID

Nejprve je důležité si utvořit profil v systému SPORT ID. Jestliže už jste se v minulosti účastnili některého ze závodů, stačí vložit své jméno nebo e-mail a my vás v systému dohledáme a přidáme k profilu i vaše minulé výsledky. Na email vám poté zašleme aktivační link, abychom si ověřili, že jde opravdu o vás. Na link klikněte a zadejte nové uživatelské jméno a nové heslo, které budete používat pro přihlášení do systému. Nezapomeňte uvést tu e-mailovou adresu, kterou jste využívali v minulosti. Pokud jste změnili svou e-mailovou adresu, napište nám na info@sportid.cz a my vám ji v systému změníme.

2. PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁVODU

Po dokončení registrace si doplňte do profilu další potřebné údaje, abyste se poté mohl přihlásit do závodu. Nezapomeňte ani na kontaktní osobu nebo příbuzné, které hodláte také registrovat. Klikněte na Přihlásit na závod. 

Poté si vyberte, na který závod seriálu SkiTour se chcete přihlásit. Pokud se chcete účastnit více závodů v rámci celého seriálu, vyberte si zatím pouze jeden. Na další se můžete přihlásit později.

3. VÝBĚR TRASY

Poté si vyberte, jakého konkrétního závodu se v rámci závodního dne či víkendu chcete zúčastnit. Bude to závod volně nebo dáte přednost klasické technice? Bude to běžecký závod na 10 či 21 km? 

4. VÝBĚR DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB

V dalším kroku si můžete přiobjednat parkovací kartu, hůlky Swix, výživový plán od Enervitu či jinou doplňovou službu v rámci závodu. Tyto služby si lze přiobjednat i po dokončení objednávky zvlášť. Poté klikněte na Sumarizace a výběr platby.

5. PŘIHLÁŠENÍ NA DALŠÍ ZÁVOD

Chcete se přihlásit do více závodů v rámci celého seriálu SkiTour nebo závodního víkendu ČEZ Jizerské 50? Rádi byste si zazávodili při Běhej lesy na více závodech? Pak klikněte na ikonu Přihlásit  na závod a vyberte si další z nabídky závodů.

6. PŘIDÁNÍ DRUHÉHO ZÁVODNÍKA

Ještě před tím, než nastavíte způsob platby, můžete přidat do registrace dalšího závodníka. Klikněte na Přidat závodníka.

Do registrace můžete přidat i osobu, která není váš příbuzný a vyhledat ho můžete podle uživatelského jména. Důležité však je, aby osoba, kterou chcete vyhledat, byla již předem registrována v systému SportID. Pokud chcete přihlásit například vaše děti nebo jiné rodinné příslušníky, klikněte na Přidat příbuzného a vyberte osobu, kterou máte evidovanou v sekci Moji příbuzní. Výhodou je, že vše zvládnete na pár kliků a můžete hned i startovné uhradit. Pokud se ale bude chtít tato osoba přihlásit na závod sama, budete muset účty oddělit. 

7. REKAPITULACE KOŠÍKU A DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY

Pak už jen stačí vybrat způsob platby startovného a dokončit objednávku. Potvrzení o registraci do závodu vám přijde na e-mail. Pro dokončení objednávky proveďte platbu nejpozději do 3 dnů.

8. SPRÁVA PŘIHLÁŠKY

Stav své přihlášky můžete sledovat v sekci Moje přihlášky, kde si můžete i později přiobjednat doplňkové služby. V sekci Výsledky uvidíte, jak jste si vedli v minulých ročnících.

V sekci Editace profilu si můžete váš účet propojit s Facebookem a při příštím přihlášení se přihlašovat jednodušeji přes něj pouze na jedno kliknutí.